Data: 2016-05-13

Targi EXPOShooting, które odbywały się w dniach 6 – 8 maja w Sosnowcu znowu okazały się wielkim świętem pasjonatów strzelectwa, militariów i survivalu. Nasze stoisko odwiedziły tłumy gości z całej Polski.

W tym roku dla naszych gości przygotowaliśmy ciekawe produkty survivalowe, noże, łuki oraz nowości z kategorii strzelectwo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również produkty obronne. Pojawiło się wiele nowości, takich jak latarki Walther Pro i Alpina Sport oraz długo wyczekiwane karabinki pneumatyczne AirMaster Puncher PCP Breaker Bullpup i AirMaster Puncher PCP Maxi Long Synthetic.

Oblężenie przeżywała nasza strzelnica, na której cały czas toczyła się sportowa rywalizacja. Nagrodami na naszej strzelnicy były karabinki pneumatyczne UMAREX FUSION. Trzy dni zmagań strzeleckich i trzy karabinki powędrowały do najlepszych snajperów targów. Dodatkową atrakcją na naszym stoisku był warsztat grawerski Victorinox, w którym każdy kto kupił scyzoryk tej marki mógł zażyczyć sobie grawer.Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *