Data: 2016-05-04

Wszystkich pasjonatów strzelectwa, militariów i survivalu zapraszamy w dniach 6 – 8 maja do Sosnowca. Tak, jak w ubiegłym roku nie zabraknie atrakcji.

Już niebawem wielkie wydarzenie, jakim są targi EXPOShooting 2016. W Centrum Targowo – Konferencyjnym EXPO SILESIA w Sosnowcu znowu pojawią się wystawcy z branży strzeleckiej. Także miłośnicy militariów i survivalu znajdą coś dla siebie. To będzie już druga edycja EXPOShooting.

Będziemy tam również i my, czyli firma Kolter, właściciel marek broń.pl oraz Hobby4Men. Odwiedzającym nasze stoisko zaprezentujemy wiele ciekawych nowości. W ciągu ostatniego roku, pojawiło się wiele interesujących modeli broni, a także produktów survivalowych i turystycznych. Każdy z naszych gości, będzie mógł dokładnie obejrzeć oferowany przez nas sprzęt oraz skonsultować się z naszymi doradcami. Eksperci firmy Kolter, broń.pl oraz sklepu Hobby4Men na pewno pomogą Wam wybrać coś idealnego właśnie dla Was. Zachęcamy również do wzięcia udziału w naszym konkursie strzeleckim KOLTER CUP. Do wygrania, aż 3 wiatrówki UMAREX FUSION.

Na odwiedzających targi będzie czekało wiele atrakcji. Będziecie mogli uczestniczyć w pokazach sztuk walki, prelekcjach, wykładach i konkursach z nagrodami. Strzelnice, zawody ASG, łucznictwo 3D i turniej Juggera, to tylko niektóre z atrakcji. Tak więc strzelcy, hobbyści i wszyscy prawdziwi faceci z pewnością będą zadowoleni.

Dla naszych czytelników, mamy darmowe zaproszenia na targi EXPOShooting! Wystarczy je wydrukować i okazać przy wejściu. Zaproszenie do wydrukowania zamieszczamy poniżej.

strzelectwo survival exposhooting 2016

Targi EXPOShooting 2016

6 – 8 maja 2016 r.

Centrum Targowo – Konferencyjne EXPO SILESIA

Sosnowiec ul. Braci Mieroszewskich 124

exposhooting 2016 plakat



Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *